close
تبلیغات در اینترنت
چندراهکاربرای پرمخاطب کردن وبلاگ یاسایت
loading...

هرچی تو بخوای

سلللام  ایا از وبلاگ یا سایت شما کم بازدید میشود؟ ایا ناراحت هستید؟چاره کار اینجاست درون ادامه مطلب ببینید البته مدیر این وب برای شما کاربران عزیز ارزوی موفقیت در وبلاگتان را میکند بفرمایید ادامه مطلب ۱- برای وبلاگ خود یک موضوع جالب و جذاب بیابید و سعی کنید مخاطبین علاقه مند به آن را جذب کنید. ۲- نامی زیبا بر وبلاگ بگذارید . به این اسم ها توجه کنید : خانه غمنوشته های یک پسر تنهاتنها ترین انسانکلبه وحشتآشیانه تنهاییغمکدهمطمئن باشید اگر نام وبلاگتان اینگونه باشد تنها خودتان بازدید…

توجه
سلام.به تازگی چند برنامه اندروید درسایت گذاشتم استفاده کنید.برنامه های جاوا واندروید بیشتری هم در راه هستند

چندراهکاربرای پرمخاطب کردن وبلاگ یاسایت

سلللام  ایا از وبلاگ یا سایت شما کم بازدید میشود؟ ایا ناراحت هستید؟چاره کار اینجاست درون ادامه مطلبفرشته ببینید البته مدیر این وب برای شما کاربران عزیز ارزوی موفقیت در وبلاگتان را میکند

بفرمایید ادامه مطلب


۱- برای وبلاگ خود یک موضوع جالب و جذاب بیابید و سعی کنید مخاطبین علاقه مند به آن را جذب کنید.

۲- نامی زیبا بر وبلاگ بگذارید . به این اسم ها توجه کنید :

خانه غم
نوشته های یک پسر تنها
تنها ترین انسان
کلبه وحشت
آشیانه تنهایی
غمکده

مطمئن باشید اگر نام وبلاگتان اینگونه باشد تنها خودتان بازدید کننده وبلاگ خواهید بود ! نام وبلاگ باید به وجدآورنده و جالب باشد .

۳- از اسامی لاتین جدا خوداری کنید چون وضعیتی همانند قانون قبلی خواهد داشت .

۴- سعی کنید هر چه می توانید مطلب به درون وبلاگ بریزید , و تعداد پست هایتان را زیاد کنید چون یکی از بهترین مواردی که به شکل دائم مشتری برای وبلاگتان می آورد همین تعداد واژه هاست هر چه کلمات بیشتری در باکس داشته باشید گوگل و یاهو مشتری بیشتری برایتان خواهند فرستاد مخصوصا اگر مطالب باب دل سرچگرها باشد.

 

۵- تعداد پیندهای خود را بالا ببرید با تبادل لینک

۶- وبلاگ یک فضای عمومی است به هیچ وجه هم دیگر را با اسم و نام شخصی لینک نکنید .! مهم ” نام وبلاگ ” است. بیچاره بازدید کننده ای که به پیوندهای شما مراجعه کند !

۷- به پیام های توهین آمیز توجه نکنید محیط وب نویسی باید آرام و بی استرس باشد اگر احساس کردید عده ایی از مخاطبین شما جنبه حرف مخالف را ندارد قسمت نظرات وبلاگ را مسدود کنید . و با خیال راحت حرف خود را هم بزنید ! .

۸- عنوان پستهای خود و لینک صفحه را در قسمت پیوندهای وبلاگ بگذارید . تا مراجعین بدون استفاده از آرشیو موضوعات وارد قسمت های مورد علاقه را بشوند.

۹- به وبلاگ دیگران سر بزنید و برایشان پیامهای کوتاه و محبت آمیز بنویسید .

۱۰- وبلاگهای پرطرفدار را بیابید و همواره به آنجا سر بزنید و پیام بگذارید و یا حتی یک گل بفرستید ! چون بسیاری از بازدید  کنندگان آنها از طریق قسمت نظرات وبلاگهای پر طرفدار میهمان وبلاگتان را خواهند شد.

۱۱- از ارسال پستهای کوتاه جدا پرهیز کنید تا جای که می توانید به مطالب آب ببندید و یا از این ور و آن ور داستان و مطلب کش روید!!!

۱۲- قالب وبلاگ زیبا و شیک داشته باشیم

۱۳- تعداد پست هایتان در صفحه اصلی وبلاگ بیشتر از ۵ عدد نباشد.

۱۴- کمتر از عکسهای بزرگ و پر حجم استفاده کنید.

۱۵- در سایت های آمارگیری که ریز اطلاعات بازدیدکنندگان را می دهند ثبت نام کنید تا از این طریق نگاه دقیق تری به کل عملکردتان داشته باشید . (به عنوان مثال به اینجا مراجعه کنید )

روش دوم

خوب شاید شما هم دوست داشته باشید که وبلاگی پر مخاطب داشته باشید ؟
شاید سوال شما این باشد چگونه وبلاگ خود را مانند اهن ربا نسبت به اهن کنیم؟
یعنی اینکه براحتی بازدید کننده را بطرف خودمان جذب کنیم....
خوب ما در این مقاله به بررسی راه حل ها  و شیوه های موجود میپردازیم....
در اغاز چند نکته را باید مد نظر داشته باشید 
وبلاگ شما در چه زمینه ای میباشد ؟ شخصی ؟ اموزشی ؟ اجتماعی و و و 
دوستان وبلاگ نویسی داشتم که میگفتند بروز کردن بموقع وبلاگ یکی از راه حل های جذب بازدید کننده میباشد خوب این نکته کاملا درست میباشد ولی بروز کردن به تنهایی کارساز نمیباشد.

برای اینکه بازدید کننده را جذب کنید به این نکات توجه کنید : 


۱. همیشه وبلاگ خود را بروز نگه دارید ::در صورتی که میخواهید  بازدید کنندگان شما وبلاگ شما را بعد از یک یا دو بار دیدن ترک نکنند سعی کنید همیشه وبلاگتان را بروز نگه دارید و یا تا انجایی که امکان دارد به وبلاگ خود رسیدگی کنید...

۲. یکی از مهتمرین راه های جذب بازدید تبادل لینک با وبلاگهای دیگر میباشد به جرات میتوانم بگویم من موفقیت وبلاگ خودم را در   تبادل لینک و لوگو به وبلاگهای دیگر میبینم....بطوری که در حال حاظر حدود ۷۰۰ وبلاگ لینک این وبلاگ را در صفحه خود قرار داده اند پس پیشنهاد میکنیم با دیگر وبلاگنویسان تبادل لینک نمایید و مطمئن باشید که کارساز خواهد بود بخصوص تبادل لینک با وبلاگهای پر مخاطب و معروف :)

۳. ایا مطالب وبلاگ شما برای دیگران مفید و یا جالب میباشد ؟ ::این هم یکی دیگر از نکته های بسیار مهم میباشد که باید به ان توجه کنید این نکته رو بخاطر داشته باشید هیچ وقت وبلاگی که در یک زمینه تخصصی صحبت میکند و وبلاگی که در زمینه خاطرات و حرفهای شخصی خودش صحبت میکند برابر نیستند سعی کنید در هر زمینه ای که هستید بهرتین مطالب را در وبلاگتان قرار دهید در این صورت مطمئنا وبلاگ شما در کمتر از چند روز یکی از پرطرفدار ترین وبلاگها خواهد شد.

۴. یک قالب خوب و منظم برای وبلاگتان تهیه کنید ::فکر کنید یک استاد داشنگاه هستید یا یک لباس بدون اتو و کاملا شاخته وارد کلاس میشوید مطمئنن دانشجویان شما یک دید بدی نسب به شما پیدا میکنند حتی اگر مطالبتان برای ان کلاس مفید و کامل باشید

۵. به نظرات بازدیدکنندگان خوب احترام  بگذارید  و نیازهای انها را تا حد ممکن فراهم  کنید و این را بدانید که بی احترامی به بازدید کننده خود نتیجه ان از دستت دادن ان بازدید کننده و دیگر بازدیدکننده های خود میباشد

۶. نوشته های شما هویت شما را نشان میدهند  بنابراین بعد از نوشتن ان نوشته را از همه نظر بررسی کنید

۷. از قرار دان  تصاویر با حجم بالا در وبلاگ خود بپرهیزید زیرا این کار باعث میشود صبر و حوصله بازدید کننده شما کم شود و بلافاضله صفحه شما را ترک کنید بنابراین سعی کنید همواره از سیستم های ارشیو استفاده کنید.

۸. و نکته اخر اینکه به عنوان یک نویسنده سعی کنید به نوشته های دیگران احترما بگذارید و همچنین قانون کپی رایت را نیز رعایت فرمایید و از کپی برداری مطالب دیگران بپرهیزید ... این کار شما هیچ تفاوتی به دزدی ندارد بنابراین در صورت نیاز به مطالب دیگران تنها لینک ان مطلب را در وبلاگ خود قرار دهید

این مقاله به مرور زمان کاملتر خواهد شد ...شما هم نظرات خود را در این باره که چگونه میتوانید وبلاگی پر مخاطب داشته باشید در قسمت نظرات بنویسید...

روش سوم

همیشه لینک های ورودی با کیفیت یکی از مهم ترین عوامل برای جذب بازدید کننده است. اینگونه لینک های ورودی نه تنها از طریق کلیک خوردن بازدید کننده ها را روانه سایت شما می کنند، بلکه باعث بالاتر آمدن موضوعات شما در جستجو های موتور های جستجو می شود. به دست آوردن چنین لینک هایی ممکن است بسیار مشکل باشد اما در نهایت می تواند منجر به افزایش پیج رنک سایت شما نیز بشود.

شما می توانید با رعایت ۲۰ نکته زیر سیل بازدید کنندگان را به وب سایت خود روانه کنید :

۱- محتوا مهم ترین عامل است : یکی از عوامل بسیار مهم این است که شما مطالب دست اول و غیر تکراری را در سایت خود قرار دهید. از کپی پیست کردن مطالب به شدت بپرهیزید.

۲- مطالب را به صورت منظم به سایت خود اضافه کنید : افرادی که مطالب را بر اساس یک برنامه مشخص و منظم به سایت خود اضافه می کنند، نه تنها باعث ترغیب بازدیدکنندگان به مراجعه مجدد می شوند بلکه باعث افزایش مطالب مرتبط در سایت خود می شوند که هر دوی این عوامل باعث بالاتر رفتن رتبه وب سایت می شود.

۳- ایندکس شدن : آدرس وب سایت خود را به موتور های جستجو مانند گوگل و یاهو و بینگ ارسال کنید. این عمل باعث می شود که موتور های جستجو سریعتر متوجه سایت شما شوند و مطالب سایت شما را در جستجو های خود به نمایش بگذارند.

۴- ارتباط برقرار کنید : با وبمسترهایی که در زمینه کاری شما فعالیت می کنند ارتباط برقرار کنید و سعی کنید آنها را قانع کنید که سایت شما را لینک کنند. اما مراقب باشید که تبادل لینک ممکن است به عنوان اسپم شناخته شود. پس در تبادل لینک و یا خرید لینک از سایت های دیگر دقت بیشتری کنید.

۵- فلش، آجکس و فریم ها ممکن است مشکل ساز شوند : سعی کنید که به هیچ عنوان از فریم ها استفاده نکنید و از فلش و اجکس هم تنها در جایی که واقعا نیاز است استفاده کنید. معمولا صفحه هایی با چنین تکنولوژی هایی به سختی ایندکس می شوند.

۶- مقالات خود را برای سایت های مقاله ارسال کنید : سایت هایی مانند Goarticle و EzineArticles می توانند ترافیک خوبی به سایت شما بفرستند.

۷- کلمات کلیدی مناسبی در تگ تایتل خود بنویسید : با این کار، ربات های جستجو بهتر متوجه می شوند که صفحه مورد نظر شامل چه جیز هاییست. در نتیجه در جستجو های مرتبط، سایت شما نیز به نمایش گذاشته می شود.

۸- یک وبلاگ ایجاد کنید : یک وبلاگ ایجاد کنید و به طور منظم در آن مطالب منحصر به فرد قرار دهید.

۹- به سایت هایی مانند وردپرس لینک بدهید : هر چند این کار ممکن است تاثیری در بهبود سایت شما نداشته باشد اما اگر به طور مثال از وردپرس استفاده می کنید بهتر است بگذارید یک لینک به سایت اصلی آن در فوتر سایت شما باشد.

۱۰- با ایجاد بوک مارک در سایت های شبکه اجتماعی ترافیک جذب کنید : برخی ممکن است به شما سایت هایی مانند Digg را پیشنهاد کنند اما دقت کنید که سایت های کوچکتر مانند Designfloat شانس بیشتری برای شما برای قرار گرفتن در صفحه اولشان فراهم می کنند.

۱۱- مطالب بحث برانگیز بنویسید : با قرار دادن مطالب بحث برانگیز می توانید بازدید کنندگان را وادار به نظر دادن کنید! اگر مطلبی بنویسید که همه آن را تایید کنند انگیزه ای برای نظر دادن به وجود نمی آید.

۱۲- به بازدیدکنندگان سایت اجازه دهید از طریق RSS عضو سایت شما شوند. از این طریق به سادگی و بدون نیاز به مراجعه به سایت متوجه ارسال مطلب جدید در سایت می شوند.

۱۳- در تالارهای گفتگوی مرتبط عضو شوید : و یک لینک به سایت خودتان در امضا قرار دهید.

۱۴- مطالب را قابل فهم بنویسید : بدین ترتیب طیف وسیعی از خوانندگان متوجه منظور شما می شوند. همچنین تا حد امکان سعی کنید غلط املایی و دستوری داشته باشید.

۱۵- سایت خود را به دایرکتوری های رایگان ارسال کنید : گوگل این راه را پیشنهاد کرده است بنابراین کار صحیحی می تواند باشد. یک دایرکتوری رایگان DMOZ است اما تایید شدن در آن ممکن است بسیار سخت باشد چون ویراستاران آن ممکن است تا ماه ها تایید سایت شما را به تعویق بیاندازند.

۱۶- لینک ورودی بگیرید : سعی کنید جلب اعتماد کنید و در سایت خود در بخشی به معرفی خود و کارتان بپردازید. همچنین یک بخش تماس با ما داشته باشید. از این طریق می توانید وبمسترها را راضی کنید به شما لینک بدهند.

۱۷ – در سایت های دیگر هم فعالیت کنید : به طور مثال با ارسال مقاله به سایت های دیگر وبمستر آن سایت را راضی کنید که به شما لینک بدهد.

۱۸ – روی کلمات اصلی و کلیدی تاکید کنید : با قرار دادن آنها در تگ هدر و یا بولد کردن آنها این مطلب را به موتور های جستجو بفهمانید که این قسمت ها از اهمیت بیشتری برخوردارند.

۱۹ – به کاربران اجازه ارسال مطالب شما در شبکه های اجتماعی را بدهید : با این کار مطالب شما با سرعت بیشتری در اینترنت پخش می شوند.

۲۰ – مقاله های خود را به صورت لیست وار بنویسید : خوانندگان اینگونه مقالات را دوست دارند.

 • ک چرخه از وبلاگهای مشابه تولید کنید:

 

ببینید. من به عنوان یک وبلاگنویس برایم مهم است که چه کسانی به مطلب من چه واکنشی نشان میدهند. پس وقتی به آمارگیر وبلاگم میروم و میبینم که شما در یکی از پستهای خودتان به من لینک دادید من سریعا برای گرفتن بازخورد مطلبم میام و مطلب شما را میخوانم.

شما میخواهید مثلا 10 تا بازدیدکننده به وبلاگ من بفرستید درست است؟ نترسید. این 10 تا وبلاگ شما را فراموش نمی کنند و همچنان وبلاگ شما را ( اگر ارزش داشته باشد ) خواهند خواند. به این فکر کنید که اگر مثلا من یک لینک به وبلاگ شما بدهم من هم همان قدر ( اگر خیلی بیشتر نباشد ) بازدیدکننده جدید به وبلاگ شما می فرستم و این می شود فرصتی برای جذب 10 بازدید کننده بیشتر. بالاخره وقتی خیلی از شما لینک بگیرم اگر یک لینک هم بدهم شما بازدید کننده بیشترتان را گرفته اید. البته خیلی کم وبلاگی است که به وبلاگ من 10 تا هم بازدید فرستاده باشد پس نگران بازدید کننده های خودتان نباشید! به عدد کوچولوی 10 هم فکر نکنید. اگر چه 10 خواننده درصدی هم از خواننده های شما نباشد اما به مرور زمان این تعداد خیلی زیاد میشود.

 

 • پستهای تان را با پستهای مرتبط تمام کنید:

شما که برای پستهایتان این همه وقت میگذارید یک دقیقه هم وقت بگذارید و پستتان را با پستهای مرتبط تمام کنید. پستهای مرتبط پستهایی است که حدس می زنیم خواننده علاقه مند به نوشته ما از آن هم خوشش خواهد آمد. البته آن هم باید در وبلاگ خودمان باشد.

در پایان هر مطلب من می توانید پستهای مرتبط را ببینید.

اگر میخواهید بدانید چقدر تاثیر دارد من زمانی که تازه این کار را شروع کرده بودم، یک پست را در نظر میگرفتم. زمانی که بازدیدش به 2000 می رسید مقدار کلیک روی لینکهای مرتبط را می شمردم. به صورت میانگین که به دو مطلب مرتبط لینک میدادم به ازای هر 2000، 500 بازدید هم از این راه به دست می آوردم. حال مثلا اگر بازدید شما از دو پست 4000 باشد می شود 5000. اختلاف دیگر قابل چشم پوشی نیست!

اگر روی هاست شخصی وردپرس استفاده میکنید افزونه برای پست مرتبط زیاد است.

 

 • از سایدبارتان بازدید بسازید:

به سایدبار کنار هر پستتان نگاه کنید. خواننده آنجا را هم میبینند. بد نیست بعضی اوقات به خودتان در آنجا لینک بدهید. مثلا به سه پست برترتان. برای این کار هم افزونه در وردپرس زیاد است. خواننده های شما تصاعدی این مطالب را میخوانند و این پستها تصاعدی پربازدید می شوند. من در صدد هستم دوباره این شیوه را در این وبلاگ اجرا کنم اما بر حسب تچربه میگویم حدودا به ازای هر 1000 بازدید حدودا 50 کلیک هم این لینکها میگیرد. اگر وبلاگتان از طرف لینکدونی های زیادی حمایت میشود این بازدید تا حدود 150 به ازای هر 1000 بازدید پیش بینی میشود. بد هم نیست :)

 

 • پستهای چند بخشی بسازید:

بعضی از اوقات نیاز است که پستهای تان را چند تکه کنید. برای این مورد افزونه های خوبی چون این افزونه برای وردپرسی ها { همه اش شد برای وردپرسی ها :) } وجود دارد که پستهای شما را به چند قسمت تقسیم میکند. برای این منظور مثلا شما میخواهید یک پست درباره فیدبرنر بنویسید ( مانند: چرا باید از فیدبرنر استفاده کنیم و چگونه؟ )

برای این منظور یک قسمت از مطلب میشود درباره اینکه چگونه حساب فیدبرنری بسازیم باشد. یک قسمت درباره مزایای فیدبرنر و … همه اینها را میتوانید به صورت صفحات جدا بنویسید و بعد در یک پست با هم ادغام کنید. البته باید سعی کنید شرافتمندانه از این قابلیت استفاده کنید و نه برای اذیت کردن خواننده هایتان!AHMAD-Admin بازديد : 152 یکشنبه 26 شهريور 1391 زمان : 9:25 نظرات ()
ارسال نظر براي اين مطلب
اين نظر توسط امید در تاريخ 1391/8/11 و 9:48 دقيقه ارسال شده است

شکلک
سلام
ممنون که به وبلاگم سر زدی
تو هم وبلاگ خوبی داری
من لینکت کردم تو هم منو با نام ((کتابخانه الکترونیک)) لینک کن و بهم خبر بده...
www.ebook94.rzb.ir

اين نظر توسط میلاد در تاريخ 1391/6/27 و 15:20 دقيقه ارسال شده است

سلام..خسته نباشی

اگه دوس داشتی منو با اسم ارسطو لینک کن

بعد خبرم کن با چ اسمی بلینکمت

ممنون


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبليغات
موضوعات
 • فروشگاه اينترنتی
 • لينک دوستان

  نظرسنجي
  بهترین خواننده ایران؟


  موضوعات

  ★گالري عكس بازيگران زنعکس های آرام جعفری
  عکس های آزاده صمدی
  عکس های آزیتا حاجیان
  عکس های آشا محرابی
  عکس های آناهیتا نعمتی
  عکس های آناهیتا همتی
  عکس های افسانه بایگان
  عکس های افسانه پاکرو
  عکس های السا فیروز آذر
  عکس های الناز حبیبی
  عکس های الناز شاکردوست
  عکس های الهام حمیدی
  عکس های الهام چرخنده
  عکس های الهه حصاری
  عکس های الیکا عبدالرزاقی
  عکس های اندیشه فولادوند
  عکس های باران کوثری
  عکس های بهاره افشاری
  عکس های بهاره رهنما
  عکس های بهنوش بختیاری
  عکس های بهنوش طباطبایی
  عکس های بیتا بادران
  عکس های بیتا سحرخیز
  عکس های ترانه علیدوستی
  عكس هاي ترانه مکرم
  عکس های ترلان پروانه
  عکس های حدیث فولادوند
  عکس های حدیث میرامینی
  عکس های حدیثه تهرانی
  عکس های حمیرا ریاضی
  عکس های حنانه شهشهانی
  عکس های خاطره اسدی
  عکس های خاطره حاتمی
  عکس های خزر معصومی
  عکس های راحله ميرزايي
  عکس های روشا ضیغمی
  عکس های روشنک عجمیان
  عکس های روناک یونسی
  عکس های رزيتا غفاري
  عکس های زیبا بروفه
  عکس های سارا خویینی ها
  عکس های سارا منجزی
  عکس های ساره بیات
  عکس های سامیه لک
  عکس های ستاره اسکندری

  خواندنیها
  لحظه دقیق تحویل سال93